Головна сторінка
Безпечне користування природним газом
Як змінити постачальника газу
#


Сплатити за спожитий газ

Сплатити за спожитий газ онлайн Приват24 Сплатити за спожитий газ онлайн Ощад24

Про необхідність проведення своєчасного розрахунку за газ

Про необхідність проведення своєчасного розрахунку за спожитий природний газ

Газ, як стратегічна природна сировина має для України загальнодержавне значення. Держава надала спеціальний дозвіл на безперебійне постачання природного газу ТОВ «Черкасигаз Збут». Через несвоєчасне надходження коштів від споживачів за спожитий ними природний газ ТОВ «Черкасигаз Збут» допускає несвоєчасну оплату податків як в місцевий так і в державний бюджет.

Несвоєчасність проведення оплат за спожитий природний газ споживачами, може призвести підприємство даної галузі до неспроможності ефективно працювати в ринкових умовах і надавати споживачам послуги належних рівня та якості.
Проблема надання послуг з газопостачання тісно пов’язана із розумінням з боку споживачів цієї послуги необхідності своєчасно і повністю розраховуватися за отримані послуги.
Постачання природного газу споживачам здійснюється на підставі укладених з ними договорів про надання населенню послуг з газопостачання.
Однією з істотних умов зазначених договорів є строки проведення оплати споживачами отриманого природного газу. 
Одним із засобів впливу на споживачів в даному випадку, відповідно до чинного законодавства, є право газопостачальної організації на припинення постачання природного газу.
Відносини між  газопостачальними  організаціями та громадянами - споживачами газу регулюються Правилами постачання природного газу.
Згідно з абзацом першим пунктом 19 Правил, якщо споживач не  оплатив  надані  послуги  з  газопостачання  протягом 10 днів   після  строку,  зазначеного  в  договорі  чи  платіжному документі, а газопостачальне підприємство протягом наступних п'яти днів не отримало повідомлення про оплату, споживачеві надсилається письмове попередження про припинення газопостачання.
Згідно з  абзацом  другим   пункту   19   зазначених   Правил,  у  разі  неоплати наданих послуг з газопостачання протягом   10   днів   після   отримання   споживачем   письмового попередження  (з  позначкою  про  його  вручення)  газопостачальне  підприємство має право відключити споживача від газопостачання.
Слід також зазначити, що припинення газопостачання не звільняє споживачів від обов’язку сплатити заборгованість за фактично отримані послуги з газопостачання, а газопостачальну організацію від права на звернення до суду з позовною заявою про  стягнення з споживача-боржника коштів за отриманий та своєчасно неоплачений природний газ.
Поновлення постачання природного газу, як споживачам – фізичним особам, так і споживачам – юридичним особам можливе тільки після погашення боргу та оплати боржником витрат пов’язаних з підключенням і відключенням.
Виходячи з вищевикладеного, звертаємось до споживачів про необхідність вчасно сплачувати за надані послуги з газопостачання!  
 
Адміністрація
Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader