Головна сторінка
Безпечне користування природним газом
Як змінити постачальника газу
#


Сплатити за спожитий газ

Сплатити за спожитий газ онлайн Приват24 Сплатити за спожитий газ онлайн Ощад24

Інформація про оплату за газ

Як заплатити за газ
У цьому розділі Ви знайдете всю необхідну інформацію про те, як оплатити послуги з газопостачання.
 
Як і де заплатити за газ
Заплатити за газ можна готівкою або шляхом списання грошових коштів з рахунку Вашої банківської карти.
 
Оплата проводиться:
у будь-якому відділенні «Укрпошти»;
у філії будь-якої банківської установи;
через термінали самообслуговування;
за допомогою Інтернет-послуги «Приват 24».
 
Корінці квитанцій, розрахункові книжки, чеки з банкоматів потрібно обов'язково зберігати, оскільки при виникненні будь-яких проблем можна буде довести, що послуги з газопостачання були оплачені.
При оплаті за газ просимо бути уважними при заповненні власного особового рахунку та адреси, за якою Ви мешкаєте.
 
Банківські відділення
Плата за газ приймається в касах відділень банків. Зверніть увагу, що при розрахунку за комунальні послуги може стягуватися комісія згідно з тарифами, встановленими в цих банках.
 
Електронні термінали самообслуговування
Платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, так і з пластикових карт. В їх ефективності та зручності переконується все більше людей. За допомогою сенсорного екрану терміналу Ви самі можете легко розібратися, як виконати необхідну операцію. Але навіть якщо Ви заплуталися в меню і функціях пристрою, то завжди зможете звернутися за допомогою до фахівця у відділенні, де знаходиться термінал.
 
Терміни оплати
Розрахунки споживача відповідно до договору постачання природного газу здійснюються за рахунками та/або квитанціями абонентської книжки постачальника. Спосіб оплати має бути визначений споживачем в Заяві-приєднанні до умов договору.
При цьому споживач не обмежується у праві здійснювати оплату через банківську платіжну систему, шляхом онлайн переказу, поштового переказу, внесення готівки через касу постачальника та в інший не заборонений чинним законодавством спосіб.
При розрахунку за квитанціями абонентської книжки постачальника споживач самостійно розраховує суму платежу та сплачує його постачальнику не пізніше 10 числа місяця, наступного за розрахунковим.
Оплата рахунка постачальника відповідно до договору має бути здійснена споживачем в 10-денний термін з моменту отримання споживачем цього рахунка.
 
Якщо строки оплати порушені
Якщо споживач не здійснив оплату згідно з договором постачання природного газу протягом десяти днів після встановленого строку, постачальник має право здійснити заходи з припинення постачання природного газу споживачу у порядку, визначеному договором.
У разі порушення строків оплати споживач сплачує за вимогою постачальника пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку, що діяла в період, за який сплачується пеня, від суми простроченого платежу за кожен день прострочення платежу.
 
Платіжні реквізити ТОВ "Черкасигаз Збут"
 
При оплаті за газ зверніть увагу, що з 01.07.2015 р. змінився постачальник природного газу! Відтепер реалізацію природного газу для жителів м. Черкаси та Черкаської області, крім Уманського, Маньківського та Христинівського районів здійснює виключно ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ».
 
Банківські реквізити ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» для зарахування оплати послуг з газопостачання від населення:
 
Отримувач платежу: ТОВ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ"
Код ЄДРПОУ: 39672471
Поточний рахунок: UA593545070000026030301127727
у філії - Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк»
МФО 354507
ІПН 396724723017
Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader