Головна сторінка
Безпечне користування природним газом
Як змінити постачальника газу
#


Сплатити за спожитий газ

Сплатити за спожитий газ онлайн Приват24 Сплатити за спожитий газ онлайн Ощад24

Інформаційно-роз'яснювальні матеріла щодо економлювача газу «GAS SAVER»

Маю нестримне бажання з Вашою допомогою через Ваше видання уберегти хоча б частину громадян України від чергового проекту одної із філій «МММ», якою нав’язливо в Україні через інтернет проводиться нав’язливе проштовхування так званого магнітно економлювача газу «gas saver». Мої висновки базуються на проведених особисто експериментах по перевірці заявленої ефективності цього пристрою, яке анонсується до 67% економії газу. Результати випробувань негативні, економія відсутня і має місце лише збільшення споживання газу в межах 3-5% . Файл з результати досліджень та висновками додаю.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТАК ЗВАНОГО ЕКОНОМЛЮВАЧА ГАЗУ «GAS SAVER»

21.08.2015р. я свідомо пішов на витрату 405 гривень і придбав пристрій «gas saver», який ніби то випущено в США і який дозволяє отримати економію при спалювані газу в побуті від 27 до 67 %. Навіть не дуже технічно грамотна людина повинна розуміти, що досягти такої економії просто неможливо, а якби це було так то сам прем’єр міністр країни кілька разів на день рекламував би такий пристрій по всім каналам телебачення, а прізвище автора пристрою по популярності зрівнялось з Г агаріним після його приземлення з космосу. Крім цього автор «gas saver» уже мав бути Нобелівським лауреатом, а постачальники газу наймали б найдорожчого кіллера , щоб його прибрати. Що представляє з себе виріб? Це дві повздовжні половинки пластикового циліндра довжиною до 50 мм в середині яких знаходяться дві пластини з магнітного матеріалу і які закріплюються на трубу діаметром не більше 20 мм пластиковим хомутом. Інструкції з виробом не надали. Тому користувався послугами на сайтах.
Про себе: Білоус Володимир Миколайович, мені 59 років, директор науково - виробничого підприємства «Гремпіс» яке на протязі понад 20 років займається розробкою, виготовленням та впровадженням приладів та автоматизованих систем обліку енергоносіїв і першу чергу природного газу ось тому маю повне розуміння в питані обліку і фізичних властивостей газу.
Експерименти проводились в домашніх умовах але з дотриманням всіх необхідних заходів (приходиться постійно проводити експерименти по роду діяльності), а саме:
об’єм спаленого газу визначався по лічильнику фірми «Actaris» - GALLUS 2000» G4;
тиск газу контролювався напороміром ДН-05100 із шкалою 0-6 кПа з точністю до 10 паскаль ( 1 мм. водяного стовпчика);
температура навколишнього середовища, холодної і нагрітої води - по промисловому датчику температури підключеному до обчислювача «Універсал» (наші прилади). Температура контролюється до 0,01 гр С;
час - по годиннику з секундоміром;
барометричний тиск - по побутовому барометрові;
вологість повітря - по гігрометру психрометричному - ВИД-1;
виріб «gas saver» встановлювався на резиновий шланг на вводі в газову плиту.

Перший день експерименту
Дата 24.08.2015р.
Умови проведення експериментів:
Вода колодязна. Об’єм 15 л. Засіб виміру об’єму - відро з позначками в 1 літр. Посудина
для нагріву - кастрюля об’ємом 18 л виготовлена з алюмінію.
Прилад для нагріву - плита газова «BOSCH». Місце нагріву - найпотужніша конфорка. Тиск газу 2420 Па - не мінявся під час проведення експерименту. Температура в місці проведення експерименту 27 гр. С. Барометричний тиск незмінний -749 мм.рт.ст. Вологість повітря 62%.

п/п

експеримент

Температура води

Час

нагрівання

Кількість

газу

 

холодної

нагрітої

 

 

СО

СО

хв:сек

м. куб

 

1

З виробом «gas saver»

12,02

92,26

49:55

0,219

 

2

без виробу «gas saver»

12,03

92,28

47:16

0,2124

 

Економія газу відсутня, а зате виявлено зайві витрати газу, які складають ((0,219 - 0,2124) : 0,219) х 100% = 3%

Другий день експерименту
25.08.2015р. провів ще 3 експерименти де змінив підхід в виміру об’єму води, а саме заливав повною вщерть наповненою 2 літровою пластиковою пляшкою, що дало додаткову точність і провів два експерименти без «gas saver» - експеримент №3, а інший після використання «gas saver» - експеримент №5. Експеримент №4 з «gas saver».
Умови проведення експериментів:
Вода колодязна. Об’єм 6 пляшок . Посудина для нагріву - каструля об’ємом 18 л з алюмінію.
Прилад для нагріву - плита газова «BOSCH». Місце нагріву - найпотужніша конфорка. Тиск газу 2510 Па - не мінявся під час проведення експерименту. Температура в місці проведення експерименту 26,3 гр. С. Барометричний тиск незмінний -747 мм.рт.ст. Вологість повітря 64%.

п/п

експеримент

Температура води

Час

нагрівання

Кількість

газу

 

холодної

нагрітої

 

 

СО

СО

хв:сек

м. куб

 

3

без виробу «gas saver»

12,28

91,76

42:35

0,1915

 

4

З виробом «gas saver»

12,54

92,03

45:30

0,2

 

5

без виробу «gas saver»

12,16

91,98

42:06

0,1903

 

Економія газу як і в перший день відсутня але знову виявлено зайві витрати газу, які складають між експериментами 4-3
((0,2 - 0,1915) : 0,2) х 100% = 4,25%,
а між експериментом 4-5
((0,2 - 0,1903) : 0,2) х 100% = 4,85%.

ВИСНОВКИ:
Виріб «gas saver» однозначно немає нічого спільного з ефективним спалюванням природного газу;
Виріб однозначно приносить шкоду тим хто його придбав. Причому шкода ця як мінімум потрійна:
а) матеріальна - витрачені не зайві в нашому сьогоденні кошти,
б) моральні - від того що тебе в який раз у цьому житі ошукали і хто ти після цього - лох,
в) людина втратила час і не займалась пошуком того як її дійсно найефективніше себе забезпечити енергією на опалювальний сезон, а спочивала на лаврах, думаючи, що впіймала бога за бороду (особисто з такими знайомий). Ну дуже ми падкі на дурничку і як діти малі віримо в диво;
Продавці, дилери, інтернетмагазинівці і всяка всяка шушара в який раз нажилася і буде ще наживатись на біді, безвиході і сподіванням нашого пересічного громадянина;
Компетентні органи, влада, засоби масової інформації де ви, агов, просніться, протріть очі коли передивляєтесь сайти в своєму ПК. На ваших очах при вашій неграмотності при вашій некомпетентності при вашій байдужості подонки грабують народ, грабують державу;
Виріб «gas saver» однозначно немає нічого спільного з ефективним спалюванням природного газу, і як показують мої досліди він має протилежний ефект додаткового спалювання 3-5% природного газу. Чому так відбувається сказати не можу. Нехай цей ефект поясняють фізики-хіміки;
Виріб «gas saver» однозначно немає нічого спільного з ефективним спалюванням природного газу він в масштабах держави Україна, якщо його змонтують всі хто спалює газ, призведе до додаткових витрат сотень мільйонів метрів кубічних природного газу, а це вже однозначно можна розцінювати як потужна і спланована диверсія проти держави.
Крім побутових споживачів газу вироби в яких використовують ті ж таки магніти уже пхаються «заробітчанами» на промислові об’єкти (а може не заробітчанами, а економічними диверсантами). Особисто знаю як мінімум 2 об’єкти в нашій області. На одному із них дуже грамотний інженер, завдяки досконалим системам обліку газу і пари, відсік таких ділків порівнявши показники витрат газу при виробництві пари, протестувавши зразок в умовах парової котельні. На другому підприємстві ці штучки, я впевнений, також не пройдуть, тому що підприємство найняло нашу фірму для проведення енергоаудиту споживання природного газу і виробництва пари перед випробуванням даних виробів.
ПЕРЕЛІК САЙТІВ ЯКІ РЕКЛАМУЮТЬ І ЧЕРЕЗ ЯКІ НАВ’ЯЗУЮТЬ «gas saver»
official 1: in. ua (реклама економії до 60%)
tvtopshop. com. ua
Fishka 1. com
seller. in. ua
gs.vendor.in.ua
lifenevs.azin.com.ua
gassaver.in.ua/ (реклама економії від 30 до 50%)
card.org.ua/ (реклама економії до 59%)
discount.net.ua/
5ort. com/ nevs/ehkonomitel_gasa Gas-saver.org

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader