Головна сторінка
Безпечне користування природним газом
Як змінити постачальника газу
#


Сплатити за спожитий газ

Сплатити за спожитий газ онлайн Приват24 Сплатити за спожитий газ онлайн Ощад24

Про компанію

У відповідності до вимог ст. 16 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» відбулося реформування газової сфери, яке полягає у відокремленні функцій з постачання та розподілу природного газу.

З 1 липня 2015 року гарантованим постачальником природного газу є ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ», зона діяльності якого поширюється на Черкаську область, крім Уманського, Маньківського та Христинівського районів. Діяльність ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» спрямована на досягнення найвищої якості забезпечення населення, комунально-побутових споживачів, бюджетних організацій та установ і промислових споживачів природним газом.

Ви можете бути впевнені у компетентності та досвідченості команди професіоналів ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ».

Наша мета – партнерські і взаємовигідні відносини зі споживачами природного газу! ТОВ «Черкасигаз збут» надалі залишається надійним постачальником природного газу в зоні діяльності АТ «Черкасигаз» і гарантує Вам якісне та безперебійне забезпечення природним газом.

ТОВ «Черкасигаз збут» пропонує гнучкі договірні умови, з індивідуальним підходом до кожного споживача (оплата послуг по фактичним обсягам, швидке коригування планових обсягів, відсутність штрафних санкцій, безумовне забезпечення плановими обсягами, тощо). Також наші спеціалісти, що мають значний досвід роботи в газовому комплексі України, проведуть для Вас професійну консультацію з метою оптимізації послуг і узгодження всіх питань.

Однією з переваг співробітництва з нашим Товариством є тісна співпраця з АТ «Черкасигаз», АТ «Укртрансгаз», НАК «Нафтогаз України», НКРЕКП, Міністерством енергетики та вугільної промисловості України. Наше підприємство в межах своїх можливостей захищає інтереси споживачів на цих рівнях. Звертаємо Вашу увагу, що від якісного постачання природного газу залежить життєдіяльність Вашого підприємства.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader