Головна сторінка
Безпечне користування природним газом
Як змінити постачальника газу
#


Сплатити за спожитий газ

Сплатити за спожитий газ онлайн Приват24 Сплатити за спожитий газ онлайн Ощад24

Увага! Зміна реквізитів для оплати ТОВ Черкасигаз збут 

ЄДРПОУ 39672471
№ UA223545070000026003101127727 в філії – ЧОУ АТ «Ощадбанк»


УВАГА!
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ КОРОНАВІРУСУ COVID-19

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та змінами внесеними Кабінетом Міністрів України від 16.03.2020р. №215

ТОВ «Черкасигаз Збут»
продовжує обмежувальні заходи через карантин.
У період з 8 cічня по 24 січня 2021 року буде обмежено можливість
відвідування приміщень товариства.
Прийом громадян здійснюватиметься в електронному або телефонному режимах.

Детальну інформацію можна дізнатись на сайті http://www.gas-zbut.ck.ua,
або Контакт-центрі за тел. 0800-500082; 317-210.

Також можна звернутись з питань:

Розрахунки за спожитий природний газ для побутових споживачів тел. 317-210
Укладення (розірвання) договорів постачання природного газу зі споживачами, що не є побутовими (ТОВ «Черкасигаз збут») тел. 71-19-86
Питання обліку природного газу для споживачів, що не є побутовими  тел. 71-19-84

Шановні Споживачі природного газу, ви можете отримати консультації в контактному центрі за номером телефону 0800-500082. Ознайомитись детальніше

 

Від імені ТОВ «Черкасигаз збут» вітаємо Вас та висловлюємо свою щиру повагу Вам та Вашій компанії. На сьогодні ТОВ «Черкасигаз збут» залишається надійним та стабільним постачальником природного газу і у своїй діяльності на газовому ринку керується не тільки своїми інтересами, а й інтересами своїх споживачів, з якими зацікавлений мати довгострокові відносини.

ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» пропонує договірні умови, з індивідуальним підходом до кожного споживача (можливість оплати послуг по фактичним обсягам, швидке коригування планових обсягів, безумовне забезпечення плановими обсягами, тощо). Також наші спеціалісти, що мають значний досвід роботи в газовому комплексі України, проведуть для Вас професійну консультацію з метою оптимізації послуг і узгодження всіх питань.
Однією з переваг співробітництва з нашим Товариством є налагоджена співпраця з АТ «Черкасигаз», АТ «Укртрансгаз», НАК «Нафтогаз України».

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном 71-19-86, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , а також на сайті Товариства gas-zbut.ck.ua.
Товариство готове розглянути будь-які Ваші пропозиції, щодо умов та термінів постачання природного газу.

З повагою та надією на співпрацю, Директор Б.Є. Амелін;

 

До уваги споживачів - отримувачів субсидій

Рішенням Кабінету міністрів (Постанова КМУ від 23.08.2016 р №534) затверджено порядок розрахунку та повернення до державного бюджету сум субсидії на оплату послуг газопостачання ВИКЛЮЧНО для індивідуального опалення за 2015-2016 опалювальний період. Законної сили Постанова набрала 30.08.2016 року - з моменту її офіційного опублікування. ТОВ «Черкасигаз збут», на виконання вищевказаної Постанови уряду, впродовж 31 серпня - 30 вересня 2016 р. виконуються роботи щодо: повернення до бюджету сум невикористаних субсидій з особових рахунків споживачів; підготовки рахунків на оплату за вересень 2016 р., які ви отримаєте у жовтні, з метою відображення в них сум невикористаних субсидій, які повернені в бюджет. Нарахування, інформування та надання консультацій щодо субсидій покладене на органи соціального захисту, тому з цим питанням вам необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення (УСЗН), який призначив субсидію, або за телефоном урядової гарячої лінії 0800-507-309; 15-45.

Шановні споживачі!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкасигаз збут» (далі - Товариство) повідомляє, що з 1 січня 2017 року в договорах на постачання природного газу з промисловими, госпрозрахунковими організаціями та установами і організаціями, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів не передбачена можливість оплати послуг з транспортування природного газу магістральними газопроводами.

Враховуючи вищевикладене, для забезпечення послуг з транспортування природного газу магістральними трубопроводами звертайтесь безпосередньо до АТ «Укртрансгаз».

Шановні споживачі зверніть увагу на інформацію про рахунок-фактуру!

Згідно договорів на постачання природного газу ТОВ «Черкасигаз Збут» щомісячно виставляє рахунки-фактури за спожитий природний газ. Тимчасово* рахунки-фактури на оплату за спожитий природний газ містять наступну інформацію: Згідно пунктів 4.2 та 4.6 Постанови №2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам" у платіжних документах (рахунках та/або квитанціях абонентської книжки має зазначатись ціна на газ та інформація, щодо суми платежу, порядку та строків оплати.

* - дану ситуацію спричинили роботи по розробці та налаштуванню Особистого кабінету (особиста веб-сторінка Споживача на веб-сайті);

Детальніше про рахунок-фактуру (Переглянути

 

 

Шановні споживачі! Зверніть увагу на оголошення про субсидії!

Шановні споживачі! Зверніть увагу на оголошення про оплату за спожитий природний газ!

Об'ява про розмежування видів діяльності (Перегляд)

 

Оголошення про нові норми споживання природного газу

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» доводить до відома побутових споживачів норми споживання природного газу в місяць у разі відсутності лічильників.

Норми споживання природного газу встановлюються Кабінетом Міністрів України та є єдиними для всіх населених пунктів. Постановою Кабінету Міністрів України №619 від 08.06.1996 року «Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників» встановлені норми споживання, що діяли, в тому числі і в період з 1 січня 2015 року по 5 травня 2015 року включно.

В подальшому, постановою КМУ №237 від 29.04.2015 року «Про внесення змін до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників» норми споживання природного газу для споживачів без лічильників були скорочені вдвічі (дія постанови не поширювалась на пільговиків). Дана постанова діяла у період з 6 травня 2015 року по 27 січня 2016 року включно.
Суди першої та апеляційної інстанцій визнали постанову КМУ №237 від 29.04.2015 року незаконною і недійсною.
Ухвала суду апеляційної інстанції набрала чинності 4 листопада 2015 року. Пізніше суд дав роз’яснення судового рішення про те, що вказана постанова є незаконною і нечинною з дати її прийняття. Однак, рішення судів першої та апеляційної інстанцій зупинені ухвалою Вищого адміністративного суду України від 23.11.2015 року – до закінчення касаційного розгляду справи.
Касаційний розгляд у відкритому судовому засіданні відбувся 28 січня 2016 року. Вищий адміністративний суд України ухвалив касаційну скаргу Кабінету Міністрів України залишити без задоволення, постанови судів першої та апеляційної інстанцій залишити без змін. Ухвала суду набирає законної сили з моменту проголошення (28.01.2016 року) та не підлягає оскарженню, проте може бути переглянута відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Вид споживання природного газу

Одиниця виміру

Норма

01.01.15-05.05.15

Норма

06.05.15-27.01.16**

Норма

у разі скасування постанови

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання

на 1 мешканця, куб.м

 

 

6

 

 

3

 

 

6

Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання

на 1 мешканця, куб.м

9

4,5

9

Плита газова та газовий водонагрівач

на 1 мешканця, куб.м

18

9

18

Індивідуальне опалення в індивідуальних (приватних) та багатоквартирних житлових будинках, крім будинків, де встановлено кухонне вогнище

на 1 кв. м* в опалювальний період, куб.м

 

11***

 

Опалювально – варильна піч (кухонне вогнище):

приготування їжі, підігрів води, інші побутові потреби

включно до трьох мешканців, куб.м

 

70

 

на кожного наступного мешканця, куб.м

 

45

 

опалення помешкання, приготування їжі, підігрів води, інші побутова потреби

включно до 20 кв.м*, куб.м

 

20

 

за кожен додатковий кв.м*, куб.м

 

11***

 

* опалювальна площа

** нараховувалось за постановою, яка оскаржувалась у судах (див. довідку) та визнана недійсною. При розрахунках субсидії чи пільги застосовується соціальний норматив

*** при розрахунках субсидії чи пільги застосовується соціальний норматив помножений на коригуючий коефіцієнт

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader